Sanallaştırma ve Bilişim Hizmetleri

Bilgi Sanallaştırma ve Yedekleme Hizmeti

Bir firma için veri yedekleme en önemli konulardan biridir. Ölçeği ne oluşa olsun işin yapıldığı bilgisayarlarda eskiye yönelik ve güncel bilgilerin muhafaza edilmesi için bilişim danışmanlığı firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Bildest bünyesinde bilgisayar hizmeti geniş yelpazede verilmekte ve çözüm sunulmaktadır. Verilerinizin kurtarılması ve yedeklenmesi için firmanıza özel çözümler sunuyoruz.

Hali hazırdaki firma analizlerinizle beraber çözüm sürecine başlıyoruz. Kritik verilerinizin güvenli bir yerde depolanmasını sağlayarak uyumlu bir strateji geliştirmekteyiz.

Firmanızın yapı stratejisi oluşturulurken 7/24 bilgisayar hizmet desteği servislerimizden faydalanabilirsiniz. Bilgi yedekleme yanında firmanıza yönelik antivirüs sistem kurulumu, network kablo yapı ayarlamaları ve teknik destek de alabilirsiniz.

Bilgisayarınızda ve internet ağınızda çözüm sunarken geniş bir yelpaze düşünebilirsiniz.

 

Sanallaştırma ve Bilişim Hizmetleri

Bilgisayar danışmanlığı hizmeti veren firmamız, sanallaştırma alanında etkili çözümler sunar. Fiziksel kaynaklarınızın ihtiyaçlara göre sunucu verimini yükseltmesi için yapılan uygulamaları birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

 

Sanallaştırma hizmeti ile fiziksel cihazlarınızı daha verimli hale getirebiliriz

Sanallaştırma hizmeti ile fiziksel cihazlarınızı daha verimli hale getirebiliriz

Çünkü işletmedeki verimi artıran işlemler maliyet artılarını da beraberinde getirecektir. Donanım kaynakları ve uygulamalardaki çeşitlilik bakımından en uygun seçenekleri size sunuyoruz.

Üsküdar bilişim bünyesinde gerçekleştirilen uygulamaların mantıksal hale getirilmesi firmanızın durumuyla paraleldir ve en iyi sonucu amaçlıyoruz.

Bilişim hizmeti içerisindeki alt yapı sanallaştırması işlemlerinde dünya çapındaki firmaların örneklerini de dikkate alıyoruz. Verim artıran bu uygulamalar orantısız kaynak tüketimi konusunda bilinç de sağladığı için ekstra artı demektir. İlerlemeci işlemler odak noktamızdır.

Aşağıdaki ürünlere destek vermekteyiz.