Kurumsal Ürün konumlandırma

Kurumsal firmaların için en büyük konuların başında ürün seçimi daha doğrusu doğru ürün seçimi gelmektedir.

Yapılan ürün seçimlerinin aslında ne denli öneli olduğunu yaşanan sorunlar sonrasında fark etmekteyiz. Modem seçimi bile çoğu zaman tüm firmada etkili olmaktadır.

Firma içlerinde yaşanan en büyük sorunlardan biri de firma satın alma personelinin bilişim ve bilgisayar ürünlerinin hizmetlerinin satın almalarında da yetkilendirilmesi diyebiliriz.

Kurumsal firmalarda satın alma personelinin aslında bir bilişim danışmanı olan bir personelden de destek alarak ürün seçmesi son derece önemlidir.

Alınacak bir Windows veya gerekli bir Office uygulamasının hangisinin seçileceği veya en önemli konularında başında gelen Server sistemi ve Server ihtiyaçları , Lisans , Yedekleme ve Firewall konularında yine bir Bilişim Danışmanlığı konusunda destek alması gereklidir.

Gerçekten ihtiyacınız olan ürün hangisi ?

Gerçekten ihtiyacınız olan ürün hangisi ?

Yanlış seçilen ürünlerin de kurum içerisinde veri kaybına yavaşlamaya iş aksaklığına sebep olduğu aşikardır.

Windows ve Office lisanslamaların da özellikle yaşadığımız yanlış lisans alımı sonrası iadesi mümkün olmayan bir lisanslama olduğu için çok zor şartlar altında kaldığımız da olmaktadır.

Firewall alımlarında kurumsal ürün seçimi ve alınan ürünün lisansının maliyetler açısından doğru ürün ve ihtiyaçlara denk gelecek bir ürün alımı hem maddi açıdan hemde çalışabilirlik açısından önem arz etmektedir.

Aylık bakım anlaşmalı müşterilerimizi tüm satın alım kurulum ve yaptığımız anlaşma ile düzenli kontrol ve yönetim konularında destek olmaktayiz.

Bizler ile web sitemiz üzerinden ister [email protected] isterseniz Whatsapp ugulamasından isterseniz de direk arayacak destek alabilir , ücretsiz firmanız için keşif isteklerinizi iletebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.