Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Kurumsal Çözümler

Doğru bir marka oluşumunda web tasarımının önemi çok büyüktür.

Yani sanal ortamda firmanızın tanınırlığını artırma potansiyeliniz olur. Bilişim danışmanlığı firması olarak Bildest, bu firmanızı temsil edeceğiniz güçlü bir alt yapı sunar. İnternet sitenizin en son teknolojiyle uygun olarak tasarlanmasını sağlar.

Doğru bir marka oluşumunda web tasarımının önemi çok büyüktür.

Doğru bir marka oluşumunda web tasarımının önemi çok büyüktür.

Bilgisayar hizmet desteği verirken günlük takip işlemlerinden kopmadan hızı düşürmeden kullanımı hedefliyoruz. Bu hizmeti verebilmemiz de sunucularımızın güçlü yapısı da kolaylık sağlamaktadır.

Bilişim hizmeti verirken bu kapsamın dışında network kurulum, sunucu, bilgi güvenliği hizmetlerini de sağlıyoruz. Kablo kurulumu, ağ bağlantısında uzak mesafe ayarlamalarını yapmaktayız.

Teknik anlamda da bilgisayar yapısındaki sorunlara çözüm sağlamaktayız. Bilgisayar parçalarındaki sorunları engelleyerek daha verimli çalışmanıza yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Bilgisayar Antivirüs Çalışması

Üsküdar bilişim hizmetleri kapsamında antivirüs uygulamalarını sunmaktayız.

Güncel antivirüs yazılımı sayesinde, hayatınızın her alanındaki interneti güvenle kullanabilirsiniz. Zararlı yazılım olarak bilinen virüslerin bilgisayarınıza girmemesi hırsızlık ve dolandırıcılık işlemlerine maruz kalmamanız açısından da önemlidir.

Tahribi engellemek için alacağınız önlemler kurumsal düzeyde daha da kritik hale gelebildiği için çözümü de hızlı şekilde bulmanız gerekecektir.

Güvenlik için Kurumsal Antivirüs ve Firewall Şart !

Bilgisayar danışmanlığı firmamızda her türlü ilgi teknolojisi konusunda kapsamlı hizmetler veriyoruz. Firewall güvenlik çözümleri yanında, yazıcı kiralama toner talebi ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimize başvuru yapabilirsiniz.

Dilerseniz kurumsal düzeyde bilgilerinizi yedekleme hizmeti de veriyoruz. Çünkü ani bir elektrik dalgalanması bile bilgisayarınızın işlemcisine zarar verebilir.

Riske atmamak isteyeceğiniz işlemlerde sizinle birlikte çözüm ortağı oluyoruz.