Kurumsal Ürünler Hizmeti ve Tedarikçiniz…

Bildest Bilişim Hizmetleri olarak bir çok kurum ve kuruluşa Kurumsal Teknoloji ürünlerinde danışmanlık ve tedarik hizmeti vermekteyiz.

Firmaların ürün ihtiyaçlarına en uygun şekilde yanıt vererek müşteri memnuniyetinin yanında uygun ürün alımları ile son kullanıcıya kurumsal olsun bireysel olsun destek ve fiyat araştırması yapmaktayız.

İhtiyaçlar doğrultusunda Bilişim Danışmanlığı görevi üstlenerek kurum için uygun ürünün bulunmasında ve konumlandırılmasında da kurumsal ve firmalara danışmanlık ve destek hizmetleri vermekteyiz.

 

Kurumsal ürün seçiminde ve alımında tüm müşterilerimize destek vermekteyiz

Kurumsal ürün seçiminde ve alımında tüm müşterilerimize destek vermekteyiz

Kurumsal firmalar için ürün araştırması ve fiyat / performans olarak en uygun ürünün seçimi ve ihtiyaç duyulması halinde bu ürünlerin ofis / iş yeri içerisinde konumlandırılması konularında bir çok kurum ve firmaya destek ve danışmanlık vermekteyiz.

Birinci sırada yer aldığımız kategoriler:

  • Sunucu Kategorisi
  • Çevre Birimleri Kategorisi
  • Masaüstü Bilgisayar ve OEM Ürünleri Kategorisi
  • Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı Kategorisi
  • Microsoft ve Güvenlik Yazılımları

Genel olarak karşılaştığımız ve sonuca ulaştırdığımız konular üzerinde durursak , müşterilerin kendi içlerinde ki yapısal karışıklık , güvenilmeyen yedekleme ve antivirüs çözümlerinin yanında firewall (Güvenlik Duvarı) ve mail hizmetlerinden doğan şikayetler ile bu sorunların bir türlü sonuca ulaştırılmamasıdır.

Firma içerisinde veya çok katlı binalarda yaşanan ağ ve internet sorunlarına çözüm olarak kurum ve firmalar için en iyi çözümü yerinde tespit ve keşifler ile sonuçlandırmaktayız.

25+ üzerinde bayisi olduğumuz Bilişim Teknolojileri adında Türkiyenin en büyük firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışan Bildest Bilişim İnş. San. ve Tic. Ltd.Şti. , yaptığı anlaşmalar sonucu Yıllık Bakım anlaşmalı müşterileri için en ugyun ve profesyonel çözümleri sunmaktadır.

Bilişim Teknolojileri Çözüm ortakları arasında Penta , Arena , Armada , Exa gibi bir çok firma ile ortak çalışan Bildest Bilişim İnş. San. ve Tic. Ltd.Şti. ile ürün tedarik konuları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Bireysel olarak da bilgisayar kullanıcılarına destek olduğumuz firmamız da önceliğimiz her zaman Yıllık Anlaşmalı müşterilerimiz olsa da , gerek alım gerekse Bilişim Danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz.

Yüzlercec marka ve ürünün tedariğini yaptığımız ve aracısı olduğumuz ve bu konuda destek verdiğimiz Referanslarımızı inceleyebilir ve bizlerden bu konuda destek alabilirsiniz.