Hizmetlerimiz

Bilişim Danışmanlığı

Her sektörün, her işletmenin kendine özgü bir yapıya sahip olduğundan yola çıkışla, teknolojinin bu anlamda tüm artılarından yararlanarak, işletmenin verimliliğini arttıracak gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunmaktayız.İhtiyaçlarınızı belirleyip, gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözümü bir proje halinde size sunuyoruz. Sizin kendi departmanınız gibi davranıyor, sizin için düşünüyor ve sizin için size özel, projeler geliştiriyoruz.

Ağ ve Network Hizmeti

Mevcut ağ yapınızı uzman personellerimizle güncel ve gelecekteki gereksinimleri de göz önünde bulundurarak, en uygun stratejileri ve çözümleri sunmaktayız. Firmamız Network alanında Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir.

Lisanslama Hizmeti

Microsoft lisanslama çözümleri ile işletmenizde kullandığınız, kullanmayı düşündüğünüz tüm Microsoft yazılımları için ihtiyacınız olan tüm yasallaştırma, lisanslama ve yeni ürün alımlarınız için size en uygun satın alma ve kiralama hizmetini sunuyoruz. Bu konuda ister halihazırdaki sisteminiz, ister yeni kuracağınız altyapının ihtiyaçları doğru bir şekilde belirlenerek firmanızı önemli lisans problemleriyle karşı karşıya kalmadan işler hale getirilir.

Sanallaştırma Hizmetleri

İş gücü kaybını ve maliyetleri azaltmasının yanı sıra sanallaştırma, işletmelere yüksek verimlilik ve esneklik sağlıyor. Bilişim altyapınızın sanallaştırılması mevcut donanımlarınızın verimliliğinin ve esnekliğinin arttırılması yanı sıra maliyetlerinizin azaltılmasını sağlayacaktır. Dünya çapında her boyutta bir çok firma, sanallaştırma çözümlerini kullanmaktadır.

Firewall Hizmetleri

Sadece bir güvenlik duvarı olarak değil bir filtreleme ve düzenleme aracı olarak da kullanabildiğimiz, kurumlar için son kullanıcıların internet ortamından en az derecede zarar görmeleri ve aranan bir bilgi için , o bilgiye ait gereksiz bilgilerin değil sadece gerçekten ilgili bilgilerin yer almasını sağlayacak bir filtreleme ile , son kullanıcıya verilen interneti otomatik olarak filtreleyebiliriz

Antivirüs Hizmetleri

Günlük hayatımıza bu kadar derinlemesine giren internet gerekli “güvenlik” önlemlerin alınmaması halinde faydalı olduğu kadar zararlı bir araç haline dönüşebilmektedir. İnternet kullanımı esnasında bilgisayarınıza yerleşebilen zararlı yazılımlar bilgisayarınıza zarar verebileceği gibi bilgisayarınızda bulunan verilerinizi tahrip edebilir veya art niyetli kişilerin eline geçmesine neden olabilir.

Yedekleme Hizmetleri

Veri her ölçekteki iş dünyası kuruluşlarının can damarıdır. Eğer kritik verilere ihtiyacınız olduğunda erişilebilir olmasını sağlamak için tam bir veri yedekleme ve kurtarma sistemi çözümüne ihtiyaç vardır. Tüm dünyada orta ve büyük ölçekli firmalarda kabul görmüş yedekleme yazılımı üreticilerinin iş ortağıklığında, firmaların bilgi sistemlerine özgü yedekleme ve veri yönetimi stratejileri oluşturarak, yedekleme çözümleri sunmaktayız.

Web Tasarım Hizmetleri

Firmalar internet sitelerinin her zaman en son teknolojiyle uyumlu olmasını isterler. Biz Bildest Bilişim olarak, internet sitenizi son teknolojiyle kodlayabilmek için, teknolojiyi günlük olarak takip ederiz ve uygularız. Ayrıca web sunucularımız her zaman hızlıdır ve en modern güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren her sektördeki firmaların web tasarımlarını ve internet tanıtım hizmetlerini geliştirmek amacıyla hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Mimar Sinan Mah. Elçi Sok. No:16/A-1, 34782 Çekmeköy/İstanbul

Telefon: 0216 888 0 571

Email: [email protected]