Bildest Bilişim Firewall ve Antivirüs Çözümlerimiz

Firewall Güvenlik Duvarı ve Antivirüs çözümlerimiz ile kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimize sorunsuz destek vermekteyiz.

Bildest Bilişim Destek Hizmetleri olarak bir çok kurum ve kuruluşa Firewall Güvenlik duvarları bölümünde destek ve hizmet vermekteyiz.

Antivirüs çözümlerinde yıllık bakım anlaşmalı olduğumuz firmalarda ilk öncelik olarak değerlendirdiğimiz güvenlik konusunda başta Eset Antivirüs olmak üzere Bitdefender ve bireysel müşterilerimizde İmmunet Antivirüsçözümlerimiz ile hizmetlerimiz devam etmektedir.

Kurumsal firmalar için olmazsa olmaz olarak gördüğümüz firewall güvenlik duvarı ve antivirüs hizmetlerimizi , yıllık bakım anlaşmalı müşterilerimizde Pfsense ve Eset başta olmak üzere diğer iş ortaklarımızla çözümlemekteyiz.

Pfsense ile gerek dışarıdan gelebilecek saldırıları gerekse iç yapıda oluşan spyware ve diğer ddos ataklarına karşı önlemler alarak kurum ve kuruluşların güvenliğini sağlamaktayız.

Eset Endpoint Antivirüs ile kurumsal firmalar için antivirüs antispam ve dosya güvenliğini sağlayarak gerek 10 gerekse 100+ müşterilerimizde merkezi yönetim olan ESET Remote Administrator ile izleyerek tehlikeleri önceden tespit edip önlemler almaktayız.

ESET Secure Enterprise sürümünde tam koruma sağlarken küçük ve orta ölçekli işletmeler için Standart ve Advanced sürümlerini önermekteyiz.

Eset Sürümleri arasında özellik farklılıkları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

ESET Secure Enterprise

Ağ Geçidi Güvenliği
E-Posta Güvenliği
Uç Nokta Güvenliği
Endpoint Antivirus
Dosya Güvenliği
Mobil Güvenlik
Sanallaştırma Güvenliği
Uzaktan Yönetim

ESET Endpoint Protection Standard

Endpoint Antivirus
Dosya Güvenliği
Mobil Güvenlik
Sanallaştırma Güvenliği
Uzaktan Yönetim

ESET Endpoint Protection Advanced

Uç Nokta Güvenliği
Endpoint Antivirus
Dosya Güvenliği
Mobil Güvenlik
Sanallaştırma Güvenliği
Uzaktan Yönetim

Eski ve teknolojinin gerisinde kalmış bilgisayar sistemlerinde de üstün performans veren Eset Antivirüs her bilgisayar ve yapı için gönül rahatlığı ile kullanılabilir durumdadır.

Mobil ve tablet sürümleri ile de lisanslama yapılabilen Eset tüm platformlarda destek vermektedir.

Arayüz ve Türkiye tesilciğinin de bulunduğu Antivirüs yazılımı için fiyat alabilir ve iç güvenliğinizi sağlayabilirsiniz…

Bildest Bilişim Destek Hizmetleri olarak gerek firewall gerekse antivirüs çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak yada şirketiniz için tam olarak neyin ihtiyaç duyulduğu hakkında aklınıza takılan tüm sorunların çözüme ulaştırmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak firmanız için firewall güvenlik duvarının mı yoksa bir endpoint antivirüs çözümünün mü daha etkili olacağı ve diğer tüm ağ ve network sorunlarınızın çözümleri için bizler ile iletişime geçebilir keşif sonrası yapılması gerekenler üzerinde danışmanlık hizmeti verebiliriz.