Etiket: Bilişim Destek Hizmetleri

Etiket: Bilişim Destek Hizmetleri

Bilgisayar Teknik Servis ve Bilişim Danışmanlığı

Bilgisayar Teknik Servis ve Bilişim Danışmanlığı

Bilgisayar Bilişim danışmanlığı alanında geniş bir yelpazede kurumsal hizmetler sunuyoruz.

Bildest Bilişim bünyesinde yapılan işlemlerin hepsinde müşterilerimize hızlı bir çözüm sunmayı hedefliyoruz. Bunu sağlarken kesintisiz çalışma ortamıyla zaman kaybını engellemeyi amaçlamaktayız.

Üsküdar bilişim sektöründeki başarılı çıkışımız sayesinde sürdürülebilir servis vermek, bunu en iyi kalitede sunmak kritik öneme sahiptir. Bilişim hizmeti kapsamına giren her türlü işlemde güçlü bir alt yapıya sahip ekiple çalışıyoruz.

Bildest bilişime 7/24 tüm kanallardan ulaşabilir ve servis desteği isteyebilirsiniz

Bildest bilişime 7/24 tüm kanallardan ulaşabilir ve servis desteği isteyebilirsiniz

Web tasarım, güvenlik çözümleri, sunucu çözümleri için başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bilgi güvenliği alanında da başvuru yapabilirsiniz. Taleplerinizi tek teknik servis olarak değil bilişim alanında geniş kapsamda düşünebilirsiniz.

Bilişim de Tasarruf Sağlayan Yazılımlar ve Servisler

Bir sektörde iş gücünü daha artırmak için zaman kazandıran yazılım çözümlerine başvuru yapabilirsiniz.

Firma düzeyinde ve sektörün genelinde farklı bir sürece girmek için bu işlemlerin güçlü bir danışmanlık firmasıyla sürdürülmesi önemlidir. Bu kapsamda firmamız talep edilen çözümler doğrultusunda üstün bir çözüm stratejisini devreye sokacaktır.

Teknik anlamda bilgisayar hizmet desteği isteyen müşterilerimize de bakım onarım konularında çözüm sunmaktayız. İşletme dahilindeki bilgisayarlarda kurulum, bölgesel tamir bakım onarım, yedek parça ihtiyaçlarında çözüm sağlıyoruz.

İsteyen müşterilerimiz yıllık bakım anlaşması yaparak uzun vadeli kalıcı hizmet talebinde de bulunabilmektedir. Orijinal ve muadil toner satışları da yapılan firmamız tüm beklentilerinize yanıt vermeyi amaçlar.

Sınırlı süre için yazıcı kiralama da yapabilirsiniz. Danışmanlık alanında ve bahsedilen bölümlerde kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepte bulunabilirsiniz.

Bizlere sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Facebook

İnstragram

Twitter

 

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Kurumsal Çözümler

Doğru bir marka oluşumunda web tasarımının önemi çok büyüktür.

Yani sanal ortamda firmanızın tanınırlığını artırma potansiyeliniz olur. Bilişim danışmanlığı firması olarak Bildest, bu firmanızı temsil edeceğiniz güçlü bir alt yapı sunar. İnternet sitenizin en son teknolojiyle uygun olarak tasarlanmasını sağlar.

 

Doğru bir kurumsal marka oluşumunda web tasarımının önemi çok büyüktür.

Doğru bir marka oluşumunda web tasarımının önemi çok büyüktür.

Bilgisayar hizmet desteği verirken günlük takip işlemlerinden kopmadan hızı düşürmeden kullanımı hedefliyoruz. Bu hizmeti verebilmemiz de sunucularımızın güçlü yapısı da kolaylık sağlamaktadır.

Bilişim hizmeti verirken bu kapsamın dışında network kurulum, sunucu, bilgi güvenliği hizmetlerini de sağlıyoruz. Kablo kurulumu, ağ bağlantısında uzak mesafe ayarlamalarını yapmaktayız.

Teknik anlamda da bilgisayar yapısındaki sorunlara çözüm sağlamaktayız. Bilgisayar parçalarındaki sorunları engelleyerek daha verimli çalışmanıza yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Bilgisayar Antivirüs Çalışması

Üsküdar bilişim hizmetleri kapsamında antivirüs uygulamalarını sunmaktayız.

Güncel antivirüs yazılımı sayesinde, hayatınızın her alanındaki interneti güvenle kullanabilirsiniz. Zararlı yazılım olarak bilinen virüslerin bilgisayarınıza girmemesi hırsızlık ve dolandırıcılık işlemlerine maruz kalmamanız açısından da önemlidir.

Tahribi engellemek için alacağınız önlemler kurumsal düzeyde daha da kritik hale gelebildiği için çözümü de hızlı şekilde bulmanız gerekecektir.

Güvenlik için Kurumsal Antivirüs ve Firewall Şart !

Bilgisayar danışmanlığı firmamızda her türlü ilgi teknolojisi konusunda kapsamlı hizmetler veriyoruz. Firewall güvenlik çözümleri yanında, yazıcı kiralama toner talebi ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimize başvuru yapabilirsiniz.

Dilerseniz kurumsal düzeyde bilgilerinizi yedekleme hizmeti de veriyoruz. Çünkü ani bir elektrik dalgalanması bile bilgisayarınızın işlemcisine zarar verebilir.

Riske atmamak isteyeceğiniz işlemlerde sizinle birlikte çözüm ortağı oluyoruz.

Sanallaştırma ve Bilişim Hizmetleri

Bilgi Sanallaştırma ve Yedekleme Hizmeti

Bir firma için veri yedekleme en önemli konulardan biridir. Ölçeği ne oluşa olsun işin yapıldığı bilgisayarlarda eskiye yönelik ve güncel bilgilerin muhafaza edilmesi için bilişim danışmanlığı firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Bildest bünyesinde bilgisayar hizmeti geniş yelpazede verilmekte ve çözüm sunulmaktadır. Verilerinizin kurtarılması ve yedeklenmesi için firmanıza özel çözümler sunuyoruz.

Hali hazırdaki firma analizlerinizle beraber çözüm sürecine başlıyoruz. Kritik verilerinizin güvenli bir yerde depolanmasını sağlayarak uyumlu bir strateji geliştirmekteyiz.

Firmanızın yapı stratejisi oluşturulurken 7/24 bilgisayar hizmet desteği servislerimizden faydalanabilirsiniz. Bilgi yedekleme yanında firmanıza yönelik antivirüs sistem kurulumu, network kablo yapı ayarlamaları ve teknik destek de alabilirsiniz.

Bilgisayarınızda ve internet ağınızda çözüm sunarken geniş bir yelpaze düşünebilirsiniz.

 

Sanallaştırma ve Bilişim Hizmetleri

Bilgisayar danışmanlığı hizmeti veren firmamız, sanallaştırma alanında etkili çözümler sunar. Fiziksel kaynaklarınızın ihtiyaçlara göre sunucu verimini yükseltmesi için yapılan uygulamaları birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

 

Sanallaştırma hizmeti ile fiziksel cihazlarınızı daha verimli hale getirebiliriz

Sanallaştırma hizmeti ile fiziksel cihazlarınızı daha verimli hale getirebiliriz

Çünkü işletmedeki verimi artıran işlemler maliyet artılarını da beraberinde getirecektir. Donanım kaynakları ve uygulamalardaki çeşitlilik bakımından en uygun seçenekleri size sunuyoruz.

Üsküdar bilişim bünyesinde gerçekleştirilen uygulamaların mantıksal hale getirilmesi firmanızın durumuyla paraleldir ve en iyi sonucu amaçlıyoruz.

Bilişim hizmeti içerisindeki alt yapı sanallaştırması işlemlerinde dünya çapındaki firmaların örneklerini de dikkate alıyoruz. Verim artıran bu uygulamalar orantısız kaynak tüketimi konusunda bilinç de sağladığı için ekstra artı demektir. İlerlemeci işlemler odak noktamızdır.

Aşağıdaki ürünlere destek vermekteyiz.

 

Bilgi Güvenliği Çözümleri

Bilgi Güvenliği Çözümleri

Bilişim güvenliği özellikle geçmişe yönelik bilgilerin bulunması ve zaman kaybının engellenmesi için önemli bir konudur.

Bilgisayar hizmet desteği veren Bildest, kurumsal bilgi güvenliği ve bilgisayar danışmanlığı konusunda uzman kadrosuyla çözümler sunar. Bilgilerinizin yedeklenmesi ve kurtarılması noktasında alt yapımız gereken her türlü zemini sağlar.

Çözümler sağlanırken hizmet sınırları içerisinde süreklilik gereken durumları da hesaba katıyoruz. İş akışınızın aksamaması için geleceğe yönelik kapsamlı bir hizmet vermekteyiz.

Yani kurumsal açıdan güvenlik konusu bir paket değildir ve firmanızın durumu ile beraber şekillenmektedir. Taleplerinizin odaklandığı noktada ekstra çözümler sağlamak, hizmet kapasitemizle de alakalıdır.

İş birliği içerisinde bilişim çözümleri ve işleyişe yönelik kapsamlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bilgi ve Bilişim Alanında Analiz ve Yatırım Önerileri

Firmanıza uygun yatırım önerileri için Üsküdar bilişim hizmeti veren Bildest’e başvurabilirsiniz. Bilişim alanındaki yatırım, firmanızı ileriye taşıyacak bir sektör atılımı olabilir. Bir uygulama ile beraber önemli bir iş gücü kazanabilirsiniz.

Bilişim sektöründe tecrübe ve bilgili bir ekip ile daima yanınızdayız

Bilişim sektöründe tecrübe ve bilgili bir ekip ile daima yanınızdayız

Bilişim hizmeti, ilerlemenize yönelik kritik fikirleri de bünyesinde barındırmaktadır.  Bu kapsamda öncelikle analiz ve raporlama yapılmakta ve sizden gelen taleplere göre yazılım hazırlanmaktadır.

Örneğin bir otel restoran işletmesinde farklı departmanların birbiriyle iletişim halinde ortak bir sistemden sürece dahil olması istenebilir. Uygulamada çözüm sağlanması firmanızın geleceği açısından kritik bir konudur.

Bilişim danışmanlığı konusu yanında kurulum, güvenlik duvarı çözümlerisunucu konularında taleplerinizi de iletebilirsiniz.  Geniş yelpazede başvuru için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Ağ ve Kurulum Hizmeti

Ağ ve Kurulum Hizmeti

Ağ ve kurulum gibi bilgisayar hizmeti desteği veren Bildest geniş yelpazede hizmet sunan bir firmadır. Güncel olarak ya da geleceğe yönelik firmanızın ihtiyacını karşılamayı hedefler. Kurumsal ağ yapınızda gerekli olan hizmetleri uygun stratejilerle beraber sunuyoruz.

 

Network Sorunlarınızı yerinde tespit ederek sizler için gerekli olan alt yapıyı en uygun fiyatlar ile sunuyoru

Network Sorunlarınızı yerinde hizmet ile tespit ederek sizler için gerekli olan alt yapıyı en uygun fiyatlar ile sunuyoruz

Network Sorunlarınızı yerinde tespit ederek sizler için gerekli olan alt yapıyı en uygun fiyatlar ile sunuyoruz

Bu kapsamda gereken cihazların kurulumunu da sağlamaktayız. Üsküdar bilişim firmamız, yedekli Network alt yapılarının oluşturulması ve yapısal kablolama gibi hizmetleri de alabileceğiniz bir kapsama sahiptir.

Uzak lokasyonlar arası bağlantıları kurmak üzere taleplerinizi iletebilirsiniz. Bilişim hizmeti alırken mevcut ağ yapınızda geliştirici uygulamalardan talepte bulunabilirsiniz. Firmanızı geliştirecek analizler, raporlama ve yeni yazılımlarla ileri doğru atılım yapabilirsiniz.

Yazılım Lisanslama Hizmeti

Bilişim danışmanlığı firmamızda, kullanılan yazılımı lisanslama çözümleri sağlamaktayız.  Yasallaştırma, yeni ürün alımlarında uygun teminler, zararlı yazılımlara karşı koruma amacıyla geliştirilen yöntemlerde etkili hizmet veriyoruz.

Firmanızın ihtiyaçlarına yanıt verirken detaylı analizin öneminin bilincindeyiz. Bu nedenle süreçle birlikte ilerleme yapılırken bu analizleri rotamız olarak belirliyoruz.

Lisanslama sistemimizde işleyişin sorunsuz şekilde sürmesi sağlanmaktadır. Bilgisayar danışmanlığı firmamız, bilgi teknolojisi kapsamında teknik çözümlerle de fark yaratır. Bilgisayarınızdaki teknik sorunlara yönelik başvurabilir, firmamızdan yazıcı kiralaması ve toner dolumu talebinde bulunabilirsiniz.

Tonerler hem orijinal hem de diğer seçenekte sunulmaktadır. Teknik anlamda sorunları önlemek ve olan sorunu yok etmek için yıllık bakımlardan faydalanabilirsiniz. Servislerimizde zararınızı en aza indirmek için gerekenleri sağlıyoruz. Etkili bir çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Bilgisayar Bakım Hizmeti Danışmanlığı

Bilgisayar Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri

Güvenlik bilgisayarlar için ağ ve sistemsel düzeyde son derece önemlidir. Bu nedenle işletim sistemi ve diğer tüm konularda bilişim danışmanlığı hizmetimizden alabilirsiniz. Network kurulumu ve güvenliği, güvenlik duvarı çözümleri öne çıkanlardan bazılarıdır.

Yapısal kablolama hizmetlerinde güçlü bir alt yapıya sahibiz. Ayrıca bilişim hizmeti kapsamında sunucu çözümleri için de başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu alandaki başarılı çözümler, uzun vadede firmanızın performansını da etkileyecektir. Bir alandaki ilerleme sayesinde sektör anlamında daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Temelden yapılan düzenlemeler işleyişin kendiliğinden gelişimine büyük katkı sağlar. Bilişim danışmanlığı ağ ve sistemsel olarak geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu alanda danışmanlık alarak beklentilerinize ulaşırken doğru bir yönde devam edebilirsiniz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Hizmet Kurumsal Destek

Bilişim hizmet desteği alacağınız Bildest Bilişim hız kazanarak teknik açıdan yüksek performans amaçlamaktadır. Üsküdar bilişim sunucu çözümü ve web tasarım gibi alanlarda da başvurularınızı yapabilirsiniz.

Firmanızın kurumsal web sitesini oluşturma aşamasında güçlü bir ekiple hizmet sunuyoruz. Amaca uygun içeriklerle site görsellerini kuruma uygun biçimde hazırlıyoruz. Sizden alınan alt yapı bilgileri bu aşamada önemli detaydır.

Ayrıca bilgi güvenliği konusunda da başvuru yapabilirsiniz. Önemli hassas bilgilerinizin güçlü şifreyle korunan depolama alanlarında saklanmasını sağlamaktayız.

Yedekleme Hizmetleri

Yedeklenmesini istediğiniz bilgiler için önlem alabilirsiniz. Bazı firmalarda bilgisayarlarda çökme olduğunda senelerce yapılan işlemler boşa gidebilmektedir. Bunu engellemek üzere firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bilgisayar Sunucu Bakım Anlaşması Hizmeti

Bilgisayar Sunucu Bakım Anlaşması Hizmeti

Kurumsal firmalar için Bildest Bilişim Destek Hizmetleri olarak sunucu bakım anlaşmaları yaparak düzenli periyodik kontrollerimiz ile firma iç ve dış güvenliğini en üst düzeyde tutmaktayız.

Peki bakım anlaşması hizmetinde ne gibi hizmetler vermekteyiz ve neler yapıyoruz ?

Sunucu Bilgisayar Hizmeti

Sunucu server bakım anlaşmaları ile şirket içerisinde kullanılan ana sunucunun tüm kontrol ve güvenliği başta olmak üzere kullanıcıların bu sunucuya erişimindeki yetkilendirilmeleri ve sunucunun düzenli olarak yedeklenmesi kontrol ve bakımlarının yapılması aynı zamanda gelişen teknolojiye uygun şekilde sunucun da upgrade edilmesi gibi hizmetleri sağlamaktayız.

Server üzerinde ki antivirüs ve diğer yazılımların kontrolü şirket güncellemelerinin takibi ve firmada kullanılan ortak klasör ayarlarının ve ortak klasör yedeklemelerinin takibi olarak bir çok sunucu bakımını düzenli periyodik bakımlar ile yapmaktayız.

Sunucu üzerinde genelde 6 ayda veya yılda bir olarak yaptığımız temizleme örneklerinden bir tanesine bakacak olursak ;

 

Bilgisayar da ki zaman ile oluşan tozlanma performans düşüklüğüne sebep olmaktadır

Bilgisayar da ki zaman ile oluşan tozlanma performans düşüklüğüne sebep olmaktadır

 

Temizlik sonrası sunucu üzerinde gözle görülür bir rahatlama olmaktadır.

Isınma sonrasında oluşan tüm sorunlara da böylelikle önceden tedbir alarak oluşabilecek sorunların önüne geçilir ve sunucunun daha rahat çalışması sağlanmaktadır.

Temizlik sonrası sunucuda performans olarak iyileşmeler görülmektedir

Temizlik sonrası sunucuda performans olarak iyileşmeler görülmektedir

Bilgisayar Bakım Anlaşması ile şirket Bilgi İşlem güvenliği

Bakım anlaşmasının içerisinde son kullanıcılar ile yapılan eğitimler bilgiler ve son kullanıcı bilgisayarların da kontrollerini düzenli olarak takip ettiğimiz kendilerinin program ekleme kaldırma gibi işlemlerde de sürekli yanlarında olduğumuz için yüklenecek bir zararlı yazılımın yada hangi yazılımın yüklenmesi konusunda destek olmaktayız.

 

Youtube sayfamızdan yaptığımız son işlemler ile ilgili KVKK kapsamında bilgi paylaşımı yapmaya işlerimizin nasıl ilerlediğini göstermeye çalışacağız.

Sözleşmeli müşterilere özel fiyatlar

Sözleşmeli müşterilerimize sahip olduğumuz ürün bayiliklerinden aldığımız özel fiyatlar ile istenilen donanım ve yazılımların tedariğinde destek olmaktayız.

Alınacak tüm IT ekipmanlarında en iyi fiyatı araştırıp müşterilerimize bu fiyatlardan alım yaptırarak kendilerine de bu yönde hem ürün konumlandırma hemde satış kurulum ve destek konularında daima yanlarındayız.

Kurumsal Firmalara Profesyonel Destek Sunuyoruz

Kurumsal Firmalara Profesyonel Destek Sunuyoruz

Bilişim Teknolojisi, kurumsal firmaların merkezi konumunda bulunuyor. Kurumsal kimliğini ve marka adını korumak, iş verimini en yüksek seviyede tutmak adına bilgi teknolojileri önemli yer tutuyor. Bu düşünceden hareketle kurumsal firmalara bilgi teknolojileri dâhilinde bilişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Firmamız, klasik bir bilgisayar servisi değildir. Hizmetimiz, göz önünde bulunan bilgisayarlar değil, sistem ve server odasının bakımını ve güvenliğini sağlamaktır. Kurumsal firmalara, bilgi teknoloji sağladıktan sonra kurumsal bilgisayar bakım anlaşması ve sunucu bakım anlaşması yapıyoruz. Böylece zaman ve personel gibi kaynakların optimum yönetimi, verimlilik artışı, maliyetlerin düşürülmesi, daha kaliteli hizmet üretimi ve rekabet gücünün artmasını sağlıyoruz.

 Bilişim Danışmanlığı Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Firmamızla irtibata geçtiğinizde, öncelikle gerekli analizleri yapıyoruz. Daha sonra sizin için en uygun çözümü bir proje halinde sunuyoruz. Uzman danışman ekibimiz, bilgisayarlarınızda toplu bir çalışma gerçekleştirip, eksikleri belirliyor. Yedekleri alınıp, ilk bakımı yapıyorlar. Firmanızın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlayarak, size sunuluyor.

 

Bilgi işlem desteğimiz ile sunucularınızın tüm işlevini bizler devralıyoruz.

Bilgi işlem desteğimiz ile sunucularınızın tüm işlevini bizler devralıyoruz.

 

 Bilişim Danışmanlığı Hizmetlerimiz Nelerdir?

 1-Firmanızın iş hedefleri ve teknoloji gereksinimlerini anlamak üzere iletişime geçiyoruz.

 2-Bilgi sistemi gerekliliklerini ve proje hedeflerini belirliyoruz.

 3-Kurumunuza uygun donanım, yazılım ve sistemleri öneriyoruz.

 4-Uygulama süreçlerini detaylandıran periyodik raporlar üretip, size sunuyoruz.

 5-Teknolojiyi periyodik olarak gözden geçirip, sistem geliştirmeleri için öneriler sunuyoruz.

 6-Bilgi teknolojileri girişimlerini yönetip, şirket içi teknik personellerle iş birliği yapıyoruz.

 7-Mevcut sistemleri gözden geçirerek iyileştirmeler öneriyoruz.

 8-Yeni sistemler hakkında kullanıcılara eğitim veriyoruz.

 

Bilgi işlem desteğimiz ile sunucularınızın tüm işlevini bizler devralıyoruz.

Bilgi işlem desteğimiz ile sunucularınızın tüm işlevini bizler devralıyoruz.

 Bilişim Danışmanlığı Hizmetimizin Size Sağladığı Yararlar

1-Firmanızın iç verimlilik oranlarını yükseltiyoruz.

2-Üretim maliyetlerinin düşürülmesini ve üretimde verimliliğin daha da artmasını sağlıyoruz.

3-Bilgiye daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz. Bilgiyi işleme sürecini hızlandırıyoruz.

4-Küresel ölçekli rekabetlere girişe bilmenize olanak sağlıyoruz.

 Kurumsal Firmalara Bilgisayar Bakım Hizmetlerimiz

 Kurumsal firmalara, bilgisayar ağı ve bilgisayar güvenlik sistemlerinin uzaktan ve yerinde destek hizmetlerini sağlıyoruz. Bu hizmetimizi de kurumsal bilgisayar bakım anlaşması yaparak yerine getiriyoruz. Firma yöneticileriyle bir araya gelerek, server, sistem odası, bilgisayar sistemleri ve güvenlik ağı kapsamında kurumsal bilgisayar bakım anlaşması yapıyoruz. Bu anlaşmayla;

 * Aylık olarak uzaktan bağlantı ve telefon desteği sağlıyoruz. Periyodik kontrollerimiz sonucunda arıza ve aksaklıkları tespit edip, anında gideriyoruz.

 * Arıza ve güvenlik açığı gibi durumlarda mesai saatleri içinde hızlı şekilde müdahale edip, sorunu gideriyoruz. Sistemin kesintisiz şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

 * Firmanızla yaptığımız genel bilişim danışmanlığı ve kurumsal bilgisayar bakım anlaşması şartları doğrultusunda virüs kontrollerini yapıyoruz. Sisteme ve bilgisayara bulaşmış virüsleri temizleyip, verilerin korunmasını sağlıyoruz. Sistem güvenliğini sağlamak adına Symantec ve Eset ürünlerini kullanıyoruz.

 * Bilgi teknolojisi alanında ihtiyaç duymanız halinde bilişim danışmanlığı veriyoruz. Firmamız bilişim danışmanlığı kapsamında mevcut sistemlerinizin iyileştirilmesi için raporlar hazırlayıp, önerilerde bulunuyoruz.

 * Bilişim danışmanlığı kapsamında; Microsoft® Windows® 10 / Windows® 8.1/ Windows® 8 / Windows® 7 / Vista / XP / NT4 / 2000 / 2003 / 2008 / 2012 / 2016 /2019 Server bakım, yönetim ve her türlü desteği sağlıyoruz. Bütün desteklerimizi orijinal ve lisanslı olarak yapıyoruz. İsterseniz Cloud lisans isterseniz kutu lisanslama ve arşivleme desteği ile tüm lisanslama sürecini takip ediyoruz.

 Kurumsal Firmalara Server (Sunucu) Bakım Hizmetlerimiz

 Kurumsal firmalarla sunucu bakım anlaşması yaparak, firmaların kesintisiz, hızlı ve güvenli bilgi akışını sağlıyoruz. Firmanızla yapılan sunucu bakım anlaşması şartları doğrultusunda uzaktan veya yerinde destek sunarak, iş akışınızın kesintisiz ilerlemesini sağlıyoruz. Yapılan sunucu bakım anlaşması maddelerinden ayrı olarak ilerde doğabilecek taleplerinizi de hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

 Sistemler üzerine gerekli yönetim yazılımları yükleyerek, üzerinden uzaktan işletim desteği sağlıyoruz. Sunucular üzerinde gereken rutin işlemleri gerçekleştirip, ilgili tüm istatistikler ve oluşan hataları düzenli olarak gözlemliyoruz. Aksaklıkları proaktif bir şekilde önceden tespit edip, çözümlüyoruz. Sunucuların uzaktan izlenmesi, yönetilmesi için güvenli bir Ağ (VPN) altyapısı oluşturuyoruz.

Çözüm Ortaklarımız ile Yanınızdayız

Bilgi işlem desteğini sağladığımız tüm bakım anlaşmalı müşterilerimize teknolojik ve günümüzün bilişim teknolojileri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm ortaklarımız ile birlikte tüm ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.

İhtiyaçları doğrultusunda ister donanım isterse yazılım kısımında kendilerinin her zaman yanında olarak en doğru ürünü seçmelerinde Bildest Bilişim Destek Hizmetleri olarak her zaman birlikte çalışmaktayız.

 

Pfsense ve VPN Bağlantısı Bağlantısı – 5

Pfsense ile vpn bağlantısı

Son zamanların en popüler konusu uzak bağlantısı ile evden çalışmak olmalı. Dünya olarak savaştığımız corona virüsünün her sektöre ve her şeye zarar verdiği ve sekteye uğrattığı gibi en büyük zararların başında da iş dünyasının geldiğini söylememiz pek de yanlış olmaz. Bu yazımızda pfsense ile güvenli şekilde evden ofisimize nasıl bağlanabileceğimiz konusunda bilgi sahibi olacağız.

Bir çok kurum kuruluş bankalar ve hatta devlet dairelerinde bile evden çalışmanın arayışları başlamış ve vpn aracılığı ile evden dönüşümlü olarak kimi şirketlerde ise tamamen kapatarak evden işleyi ofisteymiş gibi yürütmeye başlanmıştır.

Bizlerde son bir haftadır yoğun olarak sözleşmeli müşterilerimizden bu tür istekler almış ve onların istekleri doğrultusunda altyapılarını uygun hale getirerek kendilerini evden sanki ofisteymiş gibi çalışmalarını sağlamış bulunmaktayız.

Özellikle server olarak kurumlarda pfsense vpn bağlantısı daha da ciddi bir iş almış durumda.

Server olan kurumlarda vpn ile iç ağa bağlantı çok önemli bir hal almakta. Çünkü diğer türlü yapılacak tüm bağlantılar büyük güvenlik açıklarına sebep vermekte ve günümüzde halen çözülmeyen ve bilişim sektörünün corona virüsü diye adlandırabileceğimiz cryptolocker virüsleri sürekli kendisini güncelleyerek bu uzak bağlantı protokolleri ile kurum ağlarına sızmaya çalışmakta ve tüm dosyaları şifrelemektedir.

 

Pfsense vpn bağlantısında sorunsuzca hizmet alabilirsiniz

Pfsense vpn bağlantısında sorunsuzca hizmet alabilirsiniz

Bizlerin pfsense ile kurduğu yapıda ise , pfsense her ne kadar L2TP veya PPTP vpn bağlantılarını desteklese de bizler yoğun olarak Open Vpn bağlantısı ile SSL şifreleyerek kullanıcıları şirket ağına istedikleri her noktadan saniyeler içinde bağlayabilmekteyiz.

En çok tercih edilen pfsense vpn bağlantı türümüz SSL VPN

SSL VPN ile şifrelenerek ofis ağına aldığımız ve yüklediğimiz pfsense sürümüne göre sınırsız kullanıcıyı bağlayabilir ve güvenli şekilde çalışmalarını sağlayabiliriz. Kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan bu yapı için bizler ile iletişime geçebilir ve ofisiniz için sizlerde güvenli şekilde bağlantı desteği sağlayabilirsiniz.

Aylık bakım anlaşmalı müşterilerimizi tüm satın alım kurulum ve yaptığımız anlaşma ile düzenli kontrol ve yönetim konularında destek olmaktayiz.

Bildest Bilişim Destekleri olarak bu zor süreçte en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Sıfır yada ikinci el cihazlara yapacağımız kurulumlar ile hem maliyetlerinizi düşürüp hemde güvenliğinizi sağlamış olmaktayız.

Bildest Artık Armut Üzerinden de Destek Vermekte

Bildest Artık Armut Üzerinden de Destek Vermekte

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve yabancı yatırım fonlarının destek verdiği girişim, Armut 2011 yılında basit ama çok güçlü bir soruyla yola çıktı:

Armut üzerinden kaliteli hizmet verenlere nasıl kolayca ulaşabilirim?

Semtimde yaşayan en iyi hizmet verenleri sokak sokak dolaşmadan ya da tanıdıklara sormadan bulmanın bir yolu olmalı!
Bu büyük ihtiyaçtan yola çıkan platformumuz, üstün teknolojisi, kaliteli profesyonelleri ve gerçek müşteri yorumları sayesinde hızla büyüdü.
Bugün 100.000 üzerinde profesyonele hiçbir reklam harcaması yapmaksızın büyük bir iş ve kariyer imkanı sağlıyor ve binlerce kullanıcının nakliyattan, tamirata, düğün organizasyonunundan fotoğraf çekimine tüm ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.
Bildest Bilişim Destek Hizmetleri olarak Armut.com üzerinden de hizmet vermektyiz

Bildest Bilişim Destek Hizmetleri olarak Armut.com üzerinden de hizmet vermekteyiz

lgogogo

ARMUT SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

1. İHTİYACINI ANLAT:   Kısa sorularımızı cevaplayarak ihtiyacın olan hizmeti anlat.
2. ÜCRETSİZ TEKLİF AL :  KARŞILAŞTIRAkıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden işinle ilgili ücretsiz fiyat tekliflerini görüntüle.
İş tipine göre 5’e kadar farklı teklif alabilirsin. Her teklifte hizmet verenle ilgili aşağıdaki bilgileri bulacaksın:
Fiyat, gerçek müşteri yorumları, iletişim bilgisi ve işe özel yazılmış bir mesaj

3. SANA EN UYGUN TEKLİFİ SEÇ :  İŞİNİ KOLAYCA HALLET!

Sorularını sor, pazarlık yap, gerçek müşteri referanslarını incele.Mesaj veya telefonla detaylar üzerinde anlaş. İşlerini halletmek Armut’la işte bu kadar kolay! Unutma! Site Garantisi’nden yararlanabilmen için,
mutlaka teklif seçimi yapmış olman gerekiyor.

Bildest Bilişim olarak amacımız; Müşterilerimizin bilgi teknolojileri dahilindeki tüm sistemlerin tamiri, bakımı, desteği ve ürün alımı gibi hizmetleri üstlenmek, 7/24 kesintisiz bir çalışma ortamı sağlamak, hızlı ve yerinde servis hizmeti vererek zaman kaybını minimuma düşürmektir.
Kurum ve kuruluşlara hizmet veren firmamız, vizyonundan ve misyonundan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Armut .com  üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Sitemizin iletişim bölümünden yada yine sitemizde sağ at köşe de bulunan whatsapp eklentisin den direk mesaj göndererek de hızlı erişim sağlayabilir direk bir sistem uzmanına bağlanabilirsiniz.