Email Güvenliği ve Spam Mailler

Email denince akla aslında herşey gelmesi lazım. Tüm iş trafiğinin yürütüldüğü ve herşeyin kayıt altında olması gerektiği bir yapı.

Peki bu yapıyı biz nasıl kullanıyoruz ve ne kadar güvenli.

Gerçekten maillerimiz güvenli mi ve kullandığımız email altyapısı sağlam ve karşı taraf için bir sorun teşkil ediyor mu ?

Aslında ilk olarak mail alt yapısının bağlı olduğu hosting firmasının ne denli kaliteli olduğunu çözmek gerekiyor. Ve email ile istenilen özellikleri öncesinde belirlemek kullanıcı sayısı mail de istenen Sekronizasyon sorunlarının çözümü spam ve mail kotası gibi öncelikli sorunların belirlenmesi çok önemli.

Kotasız kullanılan bir mail de yaşanan sorunlara bakıldığında bir kullanıcının yaşadığı bir sorunda maillerine bakmak için sunucuya girdiğimiz de en fazla 3-5 Günlük sadece gelen email olduğunu görebiliyoruz.

Diğer yönden sekronizasyon desteği olmayan bir mail sunucusunda bilgisayarı yanında olmayan bir personel için telefonda maillerini bulmak ve işlerini ona göre organize etmek ise neredeyse imkansız hal alıyor.

Tüm sorunların çözümü için aslında tabi ki çözümler var Microsoft tarafında ve Gmail tarafında ki çözümler en çok kullanılan ve bilinen çözümlerdir.

En çok bilinen bu iki email çözümü içerisinde bizlerin tercihi Microsoft Exchange sunucuları olacaktır.

Kurumsal yapılar için en önemli işlev Email güvenliğidir.

Kurumsal yapılar için en önemli işlev Email güvenliğidir.

%99.9 çalışma oranları ile gerek mail kotaları gerekse mail sekronizasyonunun yanında takvim ve dosya paylaşımı gibi iş hayatını kolaylaştıran bir çok özelliği de beraberinde getirmektedir.

Başlıca özelliklerine bakacak olursak ;

Sınırsız E-Posta Oluşturma
Yüksek email kotası
Antispam
Takvim Paylaşımı
Sekronizasyon
Yüksek Eşiyebilirlik

Aylık bakım anlaşmalı müşterilerimizi tüm satın alım kurulum ve yaptığımız anlaşma ile düzenli kontrol ve yönetim konularında destek olmaktayiz.

Bizler ile web sitemiz üzerinden ister [email protected] isterseniz Whatsapp ugulamasından isterseniz de direk arayacak destek alabilir , ücretsiz firmanız için keşif isteklerinizi iletebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.