Bilgisayar Teknik Servis ve Bilişim Danışmanlığı

Bilgisayar Teknik Servis ve Bilişim Danışmanlığı

Bilgisayar Bilişim danışmanlığı alanında geniş bir yelpazede kurumsal hizmetler sunuyoruz.

Bildest Bilişim bünyesinde yapılan işlemlerin hepsinde müşterilerimize hızlı bir çözüm sunmayı hedefliyoruz. Bunu sağlarken kesintisiz çalışma ortamıyla zaman kaybını engellemeyi amaçlamaktayız.

Üsküdar bilişim sektöründeki başarılı çıkışımız sayesinde sürdürülebilir servis vermek, bunu en iyi kalitede sunmak kritik öneme sahiptir. Bilişim hizmeti kapsamına giren her türlü işlemde güçlü bir alt yapıya sahip ekiple çalışıyoruz.

Bildest bilişime 724 tüm kanallardan ulaşabilir ve servis desteği isteyebilirsiniz

Bildest bilişime 724 tüm kanallardan ulaşabilir ve servis desteği isteyebilirsiniz

Web tasarım, güvenlik çözümleri, sunucu çözümleri için başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bilgi güvenliği alanında da başvuru yapabilirsiniz. Taleplerinizi tek teknik servis olarak değil bilişim alanında geniş kapsamda düşünebilirsiniz.

Bilişim de Tasarruf Sağlayan Yazılımlar ve Servisler

Bir sektörde iş gücünü daha artırmak için zaman kazandıran yazılım çözümlerine başvuru yapabilirsiniz.

Firma düzeyinde ve sektörün genelinde farklı bir sürece girmek için bu işlemlerin güçlü bir danışmanlık firmasıyla sürdürülmesi önemlidir. Bu kapsamda firmamız talep edilen çözümler doğrultusunda üstün bir çözüm stratejisini devreye sokacaktır.

Teknik anlamda bilgisayar hizmet desteği isteyen müşterilerimize de bakım onarım konularında çözüm sunmaktayız. İşletme dahilindeki bilgisayarlarda kurulum, bölgesel tamir bakım onarım, yedek parça ihtiyaçlarında çözüm sağlıyoruz.

İsteyen müşterilerimiz yıllık bakım anlaşması yaparak uzun vadeli kalıcı hizmet talebinde de bulunabilmektedir. Orijinal ve muadil toner satışları da yapılan firmamız tüm beklentilerinize yanıt vermeyi amaçlar.

Sınırlı süre için yazıcı kiralama da yapabilirsiniz. Danışmanlık alanında ve bahsedilen bölümlerde kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepte bulunabilirsiniz.

Bizlere sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Facebook

İnstragram

Twitter