Bilgisayar Sunucu Bakım Anlaşması Hizmeti

Bilgisayar Sunucu Bakım Anlaşması Hizmeti

Kurumsal firmalar için Bildest Bilişim Destek Hizmetleri olarak sunucu bakım anlaşmaları yaparak düzenli periyodik kontrollerimiz ile firma iç ve dış güvenliğini en üst düzeyde tutmaktayız.

Peki bakım anlaşması hizmetinde ne gibi hizmetler vermekteyiz ve neler yapıyoruz ?

Sunucu Bilgisayar Hizmeti

Sunucu server bakım anlaşmaları ile şirket içerisinde kullanılan ana sunucunun tüm kontrol ve güvenliği başta olmak üzere kullanıcıların bu sunucuya erişimindeki yetkilendirilmeleri ve sunucunun düzenli olarak yedeklenmesi kontrol ve bakımlarının yapılması aynı zamanda gelişen teknolojiye uygun şekilde sunucun da upgrade edilmesi gibi hizmetleri sağlamaktayız.

Server üzerinde ki antivirüs ve diğer yazılımların kontrolü şirket güncellemelerinin takibi ve firmada kullanılan ortak klasör ayarlarının ve ortak klasör yedeklemelerinin takibi olarak bir çok sunucu bakımını düzenli periyodik bakımlar ile yapmaktayız.

Sunucu üzerinde genelde 6 ayda veya yılda bir olarak yaptığımız temizleme örneklerinden bir tanesine bakacak olursak ;

 

Bilgisayar da ki zaman ile oluşan tozlanma performans düşüklüğüne sebep olmaktadır

Bilgisayar da ki zaman ile oluşan tozlanma performans düşüklüğüne sebep olmaktadır

 

Temizlik sonrası sunucu üzerinde gözle görülür bir rahatlama olmaktadır.

Isınma sonrasında oluşan tüm sorunlara da böylelikle önceden tedbir alarak oluşabilecek sorunların önüne geçilir ve sunucunun daha rahat çalışması sağlanmaktadır.

Temizlik sonrası sunucuda performans olarak iyileşmeler görülmektedir

Temizlik sonrası sunucuda performans olarak iyileşmeler görülmektedir

Bilgisayar Bakım Anlaşması ile şirket Bilgi İşlem güvenliği

Bakım anlaşmasının içerisinde son kullanıcılar ile yapılan eğitimler bilgiler ve son kullanıcı bilgisayarların da kontrollerini düzenli olarak takip ettiğimiz kendilerinin program ekleme kaldırma gibi işlemlerde de sürekli yanlarında olduğumuz için yüklenecek bir zararlı yazılımın yada hangi yazılımın yüklenmesi konusunda destek olmaktayız.

 

Youtube sayfamızdan yaptığımız son işlemler ile ilgili KVKK kapsamında bilgi paylaşımı yapmaya işlerimizin nasıl ilerlediğini göstermeye çalışacağız.

Sözleşmeli müşterilere özel fiyatlar

Sözleşmeli müşterilerimize sahip olduğumuz ürün bayiliklerinden aldığımız özel fiyatlar ile istenilen donanım ve yazılımların tedariğinde destek olmaktayız.

Alınacak tüm IT ekipmanlarında en iyi fiyatı araştırıp müşterilerimize bu fiyatlardan alım yaptırarak kendilerine de bu yönde hem ürün konumlandırma hemde satış kurulum ve destek konularında daima yanlarındayız.