Bilgisayar Bakım Hizmeti Danışmanlığı

Bilgisayar Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri

Güvenlik bilgisayarlar için ağ ve sistemsel düzeyde son derece önemlidir. Bu nedenle işletim sistemi ve diğer tüm konularda bilişim danışmanlığı hizmetimizden alabilirsiniz. Network kurulumu ve güvenliği, güvenlik duvarı çözümleri öne çıkanlardan bazılarıdır.

Yapısal kablolama hizmetlerinde güçlü bir alt yapıya sahibiz. Ayrıca bilişim hizmeti kapsamında sunucu çözümleri için de başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu alandaki başarılı çözümler, uzun vadede firmanızın performansını da etkileyecektir. Bir alandaki ilerleme sayesinde sektör anlamında daha iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Temelden yapılan düzenlemeler işleyişin kendiliğinden gelişimine büyük katkı sağlar. Bilişim danışmanlığı ağ ve sistemsel olarak geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu alanda danışmanlık alarak beklentilerinize ulaşırken doğru bir yönde devam edebilirsiniz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Hizmet Kurumsal Destek

Bilişim hizmet desteği alacağınız Bildest Bilişim hız kazanarak teknik açıdan yüksek performans amaçlamaktadır. Üsküdar bilişim sunucu çözümü ve web tasarım gibi alanlarda da başvurularınızı yapabilirsiniz.

Firmanızın kurumsal web sitesini oluşturma aşamasında güçlü bir ekiple hizmet sunuyoruz. Amaca uygun içeriklerle site görsellerini kuruma uygun biçimde hazırlıyoruz. Sizden alınan alt yapı bilgileri bu aşamada önemli detaydır.

Ayrıca bilgi güvenliği konusunda da başvuru yapabilirsiniz. Önemli hassas bilgilerinizin güçlü şifreyle korunan depolama alanlarında saklanmasını sağlamaktayız.

Yedekleme Hizmetleri

Yedeklenmesini istediğiniz bilgiler için önlem alabilirsiniz. Bazı firmalarda bilgisayarlarda çökme olduğunda senelerce yapılan işlemler boşa gidebilmektedir. Bunu engellemek üzere firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.