Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Destek Hizmetleri

Günümüzde artan teknoloji ile birlikte bilgisayarların da kullanımı artmaktadır. Tabii ki bu kullanım artışı ile birde bilgisayar destek hizmeti ve bilgisayar bakım anlaşması ile yapılması gerekmektedir.

 Bilgisayar Destek Hizmetleri Firması Olarak

 Bilgisayar destek hizmetleri kapsamında server kurulumu, firewall antivirüs ve ya son kullanıcı desteği verip Office ve de Microsoft lisanslarını konusunda da destek olan firmamız pek çok yazılımsal konuları karşılamaktayız.

 

 

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması

 İşlem yapılacak olan bütün firmaların bilgi işlem yüklerini ve aylık bakım anlaşmalarını kaliteli ve güvenli bir yaklaşım ile bilgisayar destek hizmeti sağlamaktayız.

 Konusunda uzman kadromuz ile firma, şirket, kurum veya kuruluşlara çeşitli hizmetler verip sahip oldukları kurumsal verileri önemsiyoruz.

 Bilgi İşlem Desteği

 Bilgi işlem, genelde bir kurum veya firmanın bilgilerini, verilerini saklamak, işlemek, ayrıştırmak, gruplamak ile görevli bölümdür. Bilgi işlem desteğimiz ile ilgili kurum ya da kuruluşun tüm bilgisayar bakımları, onarım, tamir gibi tüm bilgisayar donanımlarına hakim temel ağ, ofis yazılımları, sunucu sistemleri, bilgisayar güvenlik ve de koruma yazılımlarına hakim olan bilgisayar destek hizmeti birimidir.

 Bilgisayar Bakım Anlaşması Nedir?

 Bilgisayar Bakım Anlaşması, server, yedekleme, ağ, veri güvenliği gibi tüm IT desteğinin karşılanması ve de 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz çalışır bir halde tutulması hizmeti olmaktadır. Firmamız ile yapılacak olan bilgisayar bakım anlaşması sayesinde her türlü desteği en kaliteli hali ile bulacaksınız.

 Bilgisayar Bakım Anlaşması Avantajları Nelerdir?

 Sağlanacak olan bilgisayar bakım anlaşması profesyonel bir destek ile sorunlara müdahale edilir ve sistem kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam eder. Bu bağlamda;

 Kritik uygulamalara limitsiz destek imkanı; server bakım ve ya network alt yapısı gibi bütün sistemin çalışmasını etkilemekte olan kritik bilgisayar bakım anlaşması kapsamındaki problemlerde de 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet verilir,

 Periyodik bakımlar; oldukça önemli olan periyodik bakımlar düzenli bir şekilde yapılır ve bilgisayar sistemi genelinin kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan koruyucu bakım önlemleri alınması sağlanır,

 Raporlama; müşterilere verilen dönemsel raporlar ile birlikte servis kalitesi ve ya bilgisayar bakımı durumu sorgulanabilir,

 Bilgisayar Bakım ve Destek Kapsamında Verilen Hizmetler Nelerdir?

 Bilişim danışmanlığı firması olarak verilen destekler; Windows Server Bakım Hizmeti,

 Toplu Güncelleme Hizmetleri,

 DNS Hizmetleri,

 Office Hizmeti,

 Sistem Bakımı Hizmeti,

 Sistem Temizlik İşlemleri,

 Virüs Tarama İşlemleri,

 Virüs Temizleme İşlemleri,

 Ağ Kurulumu Hizmeti,

 İnternet Kurulumu ve Destek Hizmetleri,

 Firewall (Güvenlik Duvarı) Kurulum Hizmeti,

 Firewall (Güvenlik Duvarı) Destek İşlemleri,

 Microsoft Server Kurulumu,

 Microsoft Server Destek Hizmeti,

 MicBakım İşlemleri,

 Uzaktan Bağlantı ile Destek İşlemleri,

 Periyodik Olarak Veri Yedekleme,

 Periyodik Test İşlemleri şeklinde yer almaktadır.

 

Bilgisayar Bakım Anlaşması

 Günümüzde bilişim danışmanlığı kapsamında kurumsal bakım ve bilgi işlem destek anlaşması yapan firmamız işlerinizin verimliliğini ve veri güvenliğini sağlamak için en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

 Bilgisayar Bakım Anlaşmasının Önemi

 Bilgisayar bakım anlaşması günümüzde pek çok sayıda işletme için çok önemli bir konudur. Bu bilgisayar bakım anlaşması genel manada bir işletmenin en önemli bilgilerinin yer aldığı bilgisayarların tüm teknik servis hizmetlerini karşılamaktadır. Sistem kurulumları, veri tabanlarının yüklenmesi, server bakım, alt yapının sağlıklı bir şekilde çalışması, sisteme ait yazılımların, veri tabanlarının yedeklenmesi, sunucu istemci gibi yapıların ve bağlantıların onarımı, şirket içi yazılımları ve donanımları ile birlikte şirket içi güvenliği kesintisiz bir bilgi işlem destek hizmeti verebilmekteyiz.

 Bilgisayar Bakımı ve Teknik Destek Hizmetleri

 Bilişim danışmanlığı olarak bilgi işlem destek veren kurumlarınızın mevcut olarak var olan bilgisayarlarından, yazıcılarından, ağ yani network sistemlerinden kaynaklanabilecek herhangi bir en ufak sorun hem personellerin vakit kaybına neden olur hem de ticari zararlara neden olur. Ayrıca her zaman için bu gibi daha pek çok sayıda sorunlar meydana gelmesini hiç beklemeden aylık olarak işlemler yapılmalıdır. Sonra çözüm bulmak daha uzun süre alan bir durum haline gelebilir. Bu alanda tecrübe sahibi olan bilişim danışmanlığı firmamız kaliteli bir hizmet anlayışı ile sizleri zor durumda bırakmamaktadır.

 Bilgisayar Periyodik Bakım ve Onarım Servisleri

 Günümüz koşullarında her zaman için bilgisayarlara periyodik olarak bakım ve onarım servislerinin yapılması çok önemli olmaktadır. Bu bağlamda gerek evlerde kullanılan bilgisayarlar olsun gerek ise iş yerlerinde kullanılan toplu kullanım ve veri biriktiren bilgisayarlar olsun periyodik olarak kontrol edilmeli ve gerekli görüldüğü durumlarda bakım ve onarım yapılmalıdır. Periyodik bakım ve onarım servisi, iş yerlerinde bulunmakta olan bilgisayar ve ya bilgisayar temelli olan diğer elektronik cihazlarının yaratmış olduğu problemlerin en aza indirgenmesi amacı ile yapılan bakım ve onarım hizmeti olmaktadır.

Periyodik bakımları yapılacak olan bilgisayar ya da bilgisayar temelli ürünlerde, cihazın hassasiyetine, cihazın ihtiyaçlarına, cihazın materyallerine göre belirlenen düzenli tarihlerde bakım ve onarım yapılmaktadır.

Periyodik bakımı ve onarımı yapılan bilgisayarların her daim çalışır durumda olması iş yerlerindeki iş kaybının önlenmesini sağlamakta olduğu için çok önemlidir.

Bilişim danışmanlığı firması olarak bilgisayarları periyodik olarak bakım ve onarım işlemleri alanında uzman olan kadro ile yapılmaktadır.