Kurumsal Firmalara Profesyonel Destek Sunuyoruz

Kurumsal Firmalara Profesyonel Destek Sunuyoruz

Bilişim Teknolojisi, kurumsal firmaların merkezi konumunda bulunuyor. Kurumsal kimliğini ve marka adını korumak, iş verimini en yüksek seviyede tutmak adına bilgi teknolojileri önemli yer tutuyor. Bu düşünceden hareketle kurumsal firmalara bilgi teknolojileri dâhilinde bilişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Firmamız, klasik bir bilgisayar servisi değildir. Hizmetimiz, göz önünde bulunan bilgisayarlar değil, sistem ve server odasının bakımını ve güvenliğini sağlamaktır. Kurumsal firmalara, bilgi teknoloji sağladıktan sonra kurumsal bilgisayar bakım anlaşması ve sunucu bakım anlaşması yapıyoruz. Böylece zaman ve personel gibi kaynakların optimum yönetimi, verimlilik artışı, maliyetlerin düşürülmesi, daha kaliteli hizmet üretimi ve rekabet gücünün artmasını sağlıyoruz.

 Bilişim Danışmanlığı Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Firmamızla irtibata geçtiğinizde, öncelikle gerekli analizleri yapıyoruz. Daha sonra sizin için en uygun çözümü bir proje halinde sunuyoruz. Uzman danışman ekibimiz, bilgisayarlarınızda toplu bir çalışma gerçekleştirip, eksikleri belirliyor. Yedekleri alınıp, ilk bakımı yapıyorlar. Firmanızın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlayarak, size sunuluyor.

 

Bilgi işlem desteğimiz ile sunucularınızın tüm işlevini bizler devralıyoruz.

Bilgi işlem desteğimiz ile sunucularınızın tüm işlevini bizler devralıyoruz.

 

 Bilişim Danışmanlığı Hizmetlerimiz Nelerdir?

 1-Firmanızın iş hedefleri ve teknoloji gereksinimlerini anlamak üzere iletişime geçiyoruz.

 2-Bilgi sistemi gerekliliklerini ve proje hedeflerini belirliyoruz.

 3-Kurumunuza uygun donanım, yazılım ve sistemleri öneriyoruz.

 4-Uygulama süreçlerini detaylandıran periyodik raporlar üretip, size sunuyoruz.

 5-Teknolojiyi periyodik olarak gözden geçirip, sistem geliştirmeleri için öneriler sunuyoruz.

 6-Bilgi teknolojileri girişimlerini yönetip, şirket içi teknik personellerle iş birliği yapıyoruz.

 7-Mevcut sistemleri gözden geçirerek iyileştirmeler öneriyoruz.

 8-Yeni sistemler hakkında kullanıcılara eğitim veriyoruz.

 

Bilgi işlem desteğimiz ile sunucularınızın tüm işlevini bizler devralıyoruz.

Bilgi işlem desteğimiz ile sunucularınızın tüm işlevini bizler devralıyoruz.

 Bilişim Danışmanlığı Hizmetimizin Size Sağladığı Yararlar

1-Firmanızın iç verimlilik oranlarını yükseltiyoruz.

2-Üretim maliyetlerinin düşürülmesini ve üretimde verimliliğin daha da artmasını sağlıyoruz.

3-Bilgiye daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz. Bilgiyi işleme sürecini hızlandırıyoruz.

4-Küresel ölçekli rekabetlere girişe bilmenize olanak sağlıyoruz.

 Kurumsal Firmalara Bilgisayar Bakım Hizmetlerimiz

 Kurumsal firmalara, bilgisayar ağı ve bilgisayar güvenlik sistemlerinin uzaktan ve yerinde destek hizmetlerini sağlıyoruz. Bu hizmetimizi de kurumsal bilgisayar bakım anlaşması yaparak yerine getiriyoruz. Firma yöneticileriyle bir araya gelerek, server, sistem odası, bilgisayar sistemleri ve güvenlik ağı kapsamında kurumsal bilgisayar bakım anlaşması yapıyoruz. Bu anlaşmayla;

 * Aylık olarak uzaktan bağlantı ve telefon desteği sağlıyoruz. Periyodik kontrollerimiz sonucunda arıza ve aksaklıkları tespit edip, anında gideriyoruz.

 * Arıza ve güvenlik açığı gibi durumlarda mesai saatleri içinde hızlı şekilde müdahale edip, sorunu gideriyoruz. Sistemin kesintisiz şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

 * Firmanızla yaptığımız genel bilişim danışmanlığı ve kurumsal bilgisayar bakım anlaşması şartları doğrultusunda virüs kontrollerini yapıyoruz. Sisteme ve bilgisayara bulaşmış virüsleri temizleyip, verilerin korunmasını sağlıyoruz. Sistem güvenliğini sağlamak adına Symantec ve Eset ürünlerini kullanıyoruz.

 * Bilgi teknolojisi alanında ihtiyaç duymanız halinde bilişim danışmanlığı veriyoruz. Firmamız bilişim danışmanlığı kapsamında mevcut sistemlerinizin iyileştirilmesi için raporlar hazırlayıp, önerilerde bulunuyoruz.

 * Bilişim danışmanlığı kapsamında; Microsoft® Windows® 10 / Windows® 8.1/ Windows® 8 / Windows® 7 / Vista / XP / NT4 / 2000 / 2003 / 2008 / 2012 / 2016 /2019 Server bakım, yönetim ve her türlü desteği sağlıyoruz. Bütün desteklerimizi orijinal ve lisanslı olarak yapıyoruz. İsterseniz Cloud lisans isterseniz kutu lisanslama ve arşivleme desteği ile tüm lisanslama sürecini takip ediyoruz.

 Kurumsal Firmalara Server (Sunucu) Bakım Hizmetlerimiz

 Kurumsal firmalarla sunucu bakım anlaşması yaparak, firmaların kesintisiz, hızlı ve güvenli bilgi akışını sağlıyoruz. Firmanızla yapılan sunucu bakım anlaşması şartları doğrultusunda uzaktan veya yerinde destek sunarak, iş akışınızın kesintisiz ilerlemesini sağlıyoruz. Yapılan sunucu bakım anlaşması maddelerinden ayrı olarak ilerde doğabilecek taleplerinizi de hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

 Sistemler üzerine gerekli yönetim yazılımları yükleyerek, üzerinden uzaktan işletim desteği sağlıyoruz. Sunucular üzerinde gereken rutin işlemleri gerçekleştirip, ilgili tüm istatistikler ve oluşan hataları düzenli olarak gözlemliyoruz. Aksaklıkları proaktif bir şekilde önceden tespit edip, çözümlüyoruz. Sunucuların uzaktan izlenmesi, yönetilmesi için güvenli bir Ağ (VPN) altyapısı oluşturuyoruz.

Çözüm Ortaklarımız ile Yanınızdayız

Bilgi işlem desteğini sağladığımız tüm bakım anlaşmalı müşterilerimize teknolojik ve günümüzün bilişim teknolojileri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm ortaklarımız ile birlikte tüm ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.

İhtiyaçları doğrultusunda ister donanım isterse yazılım kısımında kendilerinin her zaman yanında olarak en doğru ürünü seçmelerinde Bildest Bilişim Destek Hizmetleri olarak her zaman birlikte çalışmaktayız.