Bildest Artık Armut Üzerinden de Destek Vermekte

Bildest Artık Armut Üzerinden de Destek Vermekte

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve yabancı yatırım fonlarının destek verdiği girişim, Armut 2011 yılında basit ama çok güçlü bir soruyla yola çıktı:

Armut üzerinden kaliteli hizmet verenlere nasıl kolayca ulaşabilirim?

Semtimde yaşayan en iyi hizmet verenleri sokak sokak dolaşmadan ya da tanıdıklara sormadan bulmanın bir yolu olmalı!
Bu büyük ihtiyaçtan yola çıkan platformumuz, üstün teknolojisi, kaliteli profesyonelleri ve gerçek müşteri yorumları sayesinde hızla büyüdü.
Bugün 100.000 üzerinde profesyonele hiçbir reklam harcaması yapmaksızın büyük bir iş ve kariyer imkanı sağlıyor ve binlerce kullanıcının nakliyattan, tamirata, düğün organizasyonunundan fotoğraf çekimine tüm ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.

ARMUT SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

1. İHTİYACINI ANLAT:   Kısa sorularımızı cevaplayarak ihtiyacın olan hizmeti anlat.
2. ÜCRETSİZ TEKLİF AL :  KARŞILAŞTIRAkıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden işinle ilgili ücretsiz fiyat tekliflerini görüntüle.
İş tipine göre 5’e kadar farklı teklif alabilirsin. Her teklifte hizmet verenle ilgili aşağıdaki bilgileri bulacaksın:
Fiyat, gerçek müşteri yorumları, iletişim bilgisi ve işe özel yazılmış bir mesaj

3. SANA EN UYGUN TEKLİFİ SEÇ :  İŞİNİ KOLAYCA HALLET!

Sorularını sor, pazarlık yap, gerçek müşteri referanslarını incele.Mesaj veya telefonla detaylar üzerinde anlaş. İşlerini halletmek Armut’la işte bu kadar kolay! Unutma! Site Garantisi’nden yararlanabilmen için,
mutlaka teklif seçimi yapmış olman gerekiyor.

Bildest Bilişim olarak amacımız; Müşterilerimizin bilgi teknolojileri dahilindeki tüm sistemlerin tamiri, bakımı, desteği ve ürün alımı gibi hizmetleri üstlenmek, 7/24 kesintisiz bir çalışma ortamı sağlamak, hızlı ve yerinde servis hizmeti vererek zaman kaybını minimuma düşürmektir.
Kurum ve kuruluşlara hizmet veren firmamız, vizyonundan ve misyonundan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Armut .com  üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Sitemizin iletişim bölümünden yada yine sitemizde sağ at köşe de bulunan whatsapp eklentisin den direk mesaj göndererek de hızlı erişim sağlayabilir direk bir sistem uzmanına bağlanabilirsiniz.